www.12cioyuncu.info 
Saytımıza məlumat göndərin, e-mail ünvanımız: 12-ci-oyuncumfk@mail.ru

wap.12cioyuncu.info

"Zəka" kompyuter mərkəzi


www.zaka.biz

Giriş Forması
Növbəti oyun
________________________
Azərbaycan kuboku
 8-mart saat 18:00
Fırtınalar Meydanı 
  "X. Lənkəran" - "Neftçi"
___________________

Turnir Cədvəli

Neftçi 22-48
Xəzər Lənkaran
22-47
Qarabağ
22-42
İnter
22-40
AZAL 22-36
Bakı
22-33
Qəbələ 22-31
Muğan 22-27

________________________

Bombardirlər

1.Uinston Parks
6
2.Elvin Beqiri

4

3.Alim Qurbanov
4

________________________

Qarşıdakı Oyun

Azərbaycan kuboku
 8-mart saat 18:00
Fırtınalar Meydanı 
  "X. Lənkəran" - "Neftçi"



__________________
Qəhrəmanımız:
Mirça Rednik





BİZİM DOSTLARIMIZ

Ağlı Göylü Fan Portal

İnter Fan Klub

Fırtına Fan Klub

Bosman Fan Klub

Ana Səhifə» 2010 » Noyabr » 15 » Dostluq turnirinin arxivindən...
01:24
Dostluq turnirinin arxivindən...

                   "DOSTLUQ” Futzal turniri.

                           Yanvar-aprel 2010ci il.

                             Həvəskarlar

                 

                   A qrupu      

 

                   "CimBom”FK  2-1  "Aslanlar” FK              "Sahil”FK  8-0  "Esklyüziv”FK

                   "Sahil”FK  6-0 "Aslanlar” FK                    "CimBom”FK 4-6 "Esklyüziv”FK

                   "Sahil”FK  5-3 "CimBom”FK                    "Aslanlar”FK  4-4  "Esklyüziv”FK 

 

B qrupu

 

                     "Bizon” FK  9-0 "FanKlub” FK             "Herta” FK  5-2  "Real” FK

                     "Bizon” FK  7-0 "Real” FK                   "Herta” FK  6-3  "FanKlub” FK

                     "Real” FK  3-1 "FanKlub” FK               "Bizon” FK  10-1 "Herta” FK  

 

C qrupu

 

                     "Avrora”FK  1-1 "ABU” FK               "Sakko” FK  2-1 "Fırtına” FK

                     "Sakko” FK  3-0  "Avrora” FK            "ABU” FK  2-3 "Fırtına”FK

                     "Sakko”FK  10-3  "ABU”FK               "Avrora” FK  5-0 "Fırtına”FK 

                           

                             

                    D qrupu

 

                         "Qala”FK  0-3 "Mikrorayon”FK                "Ultraaslan” FK  5-1 "Planet” FK

                         "Ultraaslan” FK 3-2 "Mikrorayon”FK        "Mikrorayon”FK  8-1  "Planet”FK

        "Qala”FK  5-4 "Planet” FK                        "Qala”FK    0-5 "Ultraaslan”FK

 

 

 

E qrupu

 

                            "Retro” FK 1-1"Qartal” FK                     "Retro” FK 1-0  "Vilvan” FK

                            "Qartal” FK 0-3 "WördMedikal” FK     "Vilvan” FK  2-4 "WördMedikal” FK

                             "Qartal” FK  4-0  "Vilvan” FK                "Retro” FK 2-1 "WördMedikal”FK  

 

               Sərrastlar:

                          Tahirov Rahim Bizon-17

 

3-cü yerlərin pley off oyunlari.

                      1/2final

"Qartal”FK -"Qala”FK 1-1 ( 0-3 penallaşmada)

"CimBom”FK -"Fırtına”FK 1-5

                  

                        Final mərhələsi.

"Fırtına” FK -"Qala” FK 2-2 (5-4 penallaşmada)

                    

  1/8 final

 "Avrora”FK -"VördMedikal”FK   6-4

 "Herta” FK -"Fırtına”FK 1-3

 "Mikrorayon”FK -"Esklyüziv”FK  7-2

              

¼ final

"Avrora”FK -"Sakko”FK    1-3

"Ultraaslan” FK-"Bizon”FK    1-4

"Sahil”FK -"Fırtına”FK   2-3  

"Retro”FK-"Mikrorayon”FK   3-1

               

  ½ final 

 "Fırtına”FK -"Retro”FK 1-2

 "Sakko”FK -"Bizon”FK  2-2(5-4 penaltilərlə)

                

               Final  8 Aprel  saat 20:10

 

"Sakko”FK 1-4"Retro”FK

 



Bölmə: Azarkeş Xəbərləri |Baxış sayı: 518 | Yazar: ISLAM |
Всего комментариев: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ad *:
Email:
Kod *:



Copyright MyCorp © 2022
Используются технологии uCoz